BudMat

 
 
 
 

Profile, kształtowniki i akcesoria do zabudowy suchej

 

 

Z produktami firmy BUDMAT kształtujemy Twoją przestrzeń
Produkowane przez Firmę BUDMAT kształtowniki stalowe ścienne, sufitowe i ościeżnicowe, wykorzystywane do zabudowy przestrzennej w systemie suchej zabudowy, są jednym
z najbardziej rozpoznawalnych na rynku produktów tej kategorii. Wytwarzane z odpowiednio zabezpieczonej stali profile stalowe BUDMAT, są produkowane w nowoczesnym parku maszynowym z zachowaniem wymaganych norm i najwyższej jakości procedur. Daje to gwarancję wykonania odpowiedniej konstrukcji ścian i sufitów. Dzięki temu, zastosowanie kształtowników stalowych BUDMAT pozwala mieć pewność, że powstała w ten sposób przestrzeń, będzie bezpiecznie i komfortowo otaczać nas przez długie lata.

Z produktami firmy BUDMAT kształtujemy Twoją przestrzeń

Produkowane przez Firmę BUDMAT kształtowniki stalowe ścienne, sufitowe i ościeżnicowe, wykorzystywane do zabudowy przestrzennej w systemie suchej zabudowy, są jednym z najbardziej rozpoznawalnych na rynku produktów tej kategorii. Wytwarzane z odpowiednio zabezpieczonej stali profile stalowe BUDMAT, są produkowane w nowoczesnym parku maszynowym z zachowaniem wymaganych norm i najwyższej jakości procedur. Daje to gwarancję wykonania odpowiedniej konstrukcji ścian i sufitów. Dzięki temu, zastosowanie kształtowników stalowych BUDMAT pozwala mieć pewność, że powstała w ten sposób przestrzeń, będzie bezpiecznie i komfortowo otaczać nas przez długie lata.

SUROWCE  I PARK MASZYNOWY

Produkowane przez BUDMAT stalowe profile wykorzystywane do zabudowy w systemie g/k wykonane są ze stalowej blachy ocynkowanej o grubości  0,50 do 0,60 mm (gat. DX51D) i dodatkowo pokrytej powłoką cynku (min. 100g/m²). Ma to szczególne znaczenie ze względu na fakt, że jedną z cech gipsu jest jego kwaśny odczyn. Konstrukcje wykonane z profili stalowych stykając się bezpośrednio z okładziną gipsowo – kartonową muszą być stosownie zabezpieczone. Zastosowanie do produkcji sprawdzonego materiału, korzystanie z najlepszych doświadczeń oraz nowoczesnych technologii pozwala na produkcję kształtowników w oparciu o normy (ściany PN-EN 14195, sufity PN-EN 13964). Poza tym posiadamy certyfikat europejski CE dopuszczający sprzedaż na terenie unii. Jesteśmy dumni, że produkowane przez BUDMAT kształtowniki   otrzymały aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie(AT-15-4876/2005). Potwierdzona w ten sposób jakość produktów pozwoliła zbudować zaufanie i pewność, że oferowane przez BUDMAT profile są bezpiecznym i trwałych materiałem.

Nowoczesny park maszynowy - sterowany drogą elektroniczną, wyposażony w kilka w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych pozwala na szybką realizację przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów wytwarzania.

MAGAZYNOWANIE

Szczególną dbałość Firmy BUDMAT o najwyższą jakość produktu potwierdza własne zaplecze magazynowe spełniające najwyższe standardy składowania towarów. Magazyny Wysokiego Składowania w BUDMAT Profile to nowoczesne, estetyczne i profesjonalnie zaprojektowane oraz wyodrębnione powierzchnie magazynowe. Skonstruowane są tak, aby maksymalnie zabezpieczając składowany towar jednocześnie umożliwić do niego łatwy i szybki dostęp.

Dzięki tak przemyślanym rozwiązaniom logistycznym czas oczekiwania klienta na produkt można skrócić do minimum. Specjalnie wybrana lokalizacja, rozmieszczenie pomieszczeń i nowoczesna komunikacja pomiędzy nimi (odpowiednio przystosowane do składowania hale, logicznie zaplanowane ciągi komunikacyjne, specjalistyczne pojazdy, profesjonalnie wykonane znakowanie towarów) są szczególnie ważne dla zachowania najwyższej jakości produktów i zapewnienia płynności wydawania towaru oraz kontrolowania jego stanu. Wyodrębnienie takich magazynów na terenie firmy BUDMAT Profile jest dodatkowo gwarancją, że towar i jego jakość są bezpośrednio, na każdym etapie realizacji kontrolowane. W znaczący sposób wpływa to również na usprawnienie sprzedaży, załadunków oraz transportu do klienta. Dla jeszcze większego zabezpieczenia i ochrony oferowanych przez BUDMAT profili i systemu akcesoriów opracowano specjalny system pakowania. Odpowiednio dobrane i specjalnie zaprojektowane opakowania, czytelnie opisane etykiety znakujące poszczególne produkty pozwalają na ich profesjonalne magazynowanie.

TRANSPORT

Pewność i zaufanie do produktów Firmy BUDMAT zapewnia również wykorzystanie własnego zaplecza transportowego i spedycyjnego. Firma posiada nowoczesny tabor pojazdów dostawczych i specjalistycznych, których wykorzystanie gwarantuje szybką dostawę towaru w każde wskazane miejsce. Wielkość i zakres realizowanych zamówień mogą być nieograniczone, dzięki możliwości przyjmowania przez BUDMAT dostaw również transportem kolejowym.

 
 
 

Zapoznaj się z pozostałą ofertą produktów BUDMAT

  • Blachodachówka BUDMAT

  • Blachy na rąbek stojący

  • Blachy trapezowe dachowe

  • Elewacje

  • Blachodachówka modułowa Venecja

  • Stalowy system Rynnowy Flamingo

  • System Rynnowy PVC ProAqua

  • Ogrodzenia stalowe - sztachety

  • Profile konstrukcyjne zimnogięte

  • Profile i kształtowniki do zabudowy suchej

 
     
Projekt – PROGRAM „Promocja konkurencyjnych produktów BUDMAT poprzez misje i targi branżowe” Działanie POIG 6.5.2.
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zabudowy stoiska BUDMAT podczas Targów BUDMA 2014.
Zaproszenie do składania ofert na transport – dot. BUDMA 2014.
Zaproszenie do składania ofert na przygotowanie materiałów reklamowych BUDMAT 2014/2015.
Zaproszenie do składania ofert na wykonanie zabudowy stoiska podczas BUDMA 2015.
Informacje o projekcie
Procedura I: Procedura wyłonienia Wykonawcy robót budowlanych.
Procedura II: Procedura wyłonienia dostawcy suwnic.
Procedura III: PONOWNE WYWOŁANIE do procedury wyłonienia Dostawcy suwnic
Procedura IV: Procedura wyłonienia dostawcy Drukarek Bezdotykowych
Procedura V: Procedura wyłonienia dostawcy Zintegrowanego automatycznego urządzenia do wykrawania i okrawania pneumo - hydraulicznego
Procedura VI: Procedura wyłonienia dostawcy drukarki 3D
Procedura VII: Procedura wyłonienia dostawcy wózków widłowych
Procedura VIII: Procedura wyłonienia dostawcy "Przenośnego zestawu urządzeń pomiarowych do pomiaru barwy i połysku powłok i pokryć materiałów"
Procedura IX: Procedura wyłonienia dostawcy "Systemu warstwowego bezpiecznego składowania kręgów i taśm stalowych"
Procedura X: Procedura wyboru dostawcy samobieżnego podestu ruchomego
Procedura XI: Procedura wyłonienia dostawcy na dostarczenie wyposażenia prototypowni
Procedura XII: Procedura wyłonienia dostawcy na dostarczenie drukarki 3D do prototypowni
Procedura XIII: Wybór dostawcy wyposażenia Centrum Projektowego Laboratorium IT i serwerowni
Procedura XIV: Wyłonienie dostawcy na system monitoringu
Odwołanie Procedury XIV: Wyłonienie dostawcy na system monitoringu

Ogłoszenie postępowania_MODERNIZACJA OŚWIETLENIA
EDYTOWALNA TABELA OBLICZENIA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ do oferty
 
 
Pliki cookies na stronie. Aby zapewnić poprawne działanie strony na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Wraz z wejściem na stronę, niektóre pliki mogły już zostać zapisane w folderze przeglądarki.